Express bus connection Vuokatti – St. petersburg- Vuokatti

06:45 Vuokatti, Sokos Hotel Vuokatti
07:15 Kajaani, bus station
08:25 Iisalmi, bus station
08:45 Lapinlahti, bus station
09:30 Tahko Spa
10:00 Siilinjärvi, bus station
10:50 Kuopio, bus station
11:35 Leppävirta, SPA Hotel Vesileppis
11:55 Varkaus, bus station
13:25 Rantasalmi, Kylätie, E
14:05 Savonlinna, bus station
15:45 Imatra, central bus station
16:00 Imatra, Finnish border
*+1h Time Zone changes, winter time, 29.10.2017 – 25.3.2018
17:35 Svetogorsk, Venäjän raja
18:35 Viipuri, bus station
21.35 Pietari, bus station, Obvodhyi Canal 36,
pier 2

Details

Price starting
33.00 € per person
Free WiFi
No